درباره ما
شرکت مشاورین بازرگانی و ترخیص کالای کوشا تجارت فراز آریا، از فعال ترین و خوشنام ترین مجموعه های خدماتی در زمینه ترخیص کالا از گمرکات کشور می باشد که توانسته است. طی سالها فعالیت بی وقفه و مستمر، خدمات ترخیص کالا ومشاوره بازرگانی تعدادی از معتبرترین شرکت های تجاری و صنعتی را به عهده گیرد. رمز موفقیت شرکت مشاورین بازرگانی و ترخیص کالای کوشا تجارت فراز آریا، صداقت در کلیه امور اجرایی، سرعت، دقت و نیز ارائه مناسب ترین راهکارها برای حفظ منافع اقتصادی شرکتهایی که افتخار همکاری با ایشان را داشته ایم بوده است. مدیریت متمرکز، نیروی متخصص و با تجربه، ارتباطات قوی، توانمندی اطلاعاتی با استفاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی و به موازات آن بهره گیری از کارشناسان مجرب، این شرکت را قادر ساخته تا به خوبی و در کمترین زمان هرگونه عملیات تجاری (واردات و صادرات,ترخیص و مشاوره) را تحت پوشش خود قرار دهد.
ترخیص کالا از گمرکات کشور مستلزم فعالیت مستمر و داشتن اطلاعات جامع در زمینه آگاهی به مقررات و بخشنامه های مرتبط با نوع کالا و راهکار های مناسب و ارتباطات نزدیک و تنگاتنگ به جهت آگاهی صاحبان کالا و همکاری مستمر با آنها می باشد، که همه این امور در سایه اطلاعاتی دقیق، به روز و نظم خاص در همه مراحل فوق خواهد بود. شرکت های بسیاری در زمینه ترخیص فعالیت دارند ولی انجام این فعالیت در زمینه کالا های پزشکی؛ دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و صنعتی مستلزم نگاه تخصصی تری به امر ترخیص و ارائه مشاوره ها و تعیین تعرفه های دقیق و ارزش های مناسب در ارتباط با نوع کالا را می طلبد، که این نیز باعث اطمینان صاحبان کالا از قیمت های تمام شده به جهت داشتن بازار رقابت و تداوم سازنده در امر تجارت را به وجود می آورد، لذا شرکت مشاورین بازرگانی و ترخیص کالای کوشا تجارت فراز آریا می تواند نیاز امروز شما به جهت آینده موفق تجاریتان باشد.
هدف ما همکاری با شما در جهت توسعه و شکوفایی هرچه بیشتر چرخه صنعت و اقتصاد کشور عزیزمان است.به این امید و در جهت تامین نظرات و حفظ منافع همه جانبه شما,آمادگی خود را جهت آغاز فعالیت مشترک اعلام می داریم. این شرکت ,اینک یکی از مجموعه های معتبر و فعال در زمینه امور گمرکی، ترخیص، حمل و تحویل کالا در مقصد می باشد.